İNŞAAT TABELASI

İnşaat Tabelası Nedir ?

İnşaat Tabelaları kullanım itibariyle inşası devam eden inşaat halinde ki alanın kısacası inşaatı yapan firmanın yahut şirketin yapılan iş ev konut veya yerin bilgileri ruhsatının bulunduğunu gösteren tabelalardır. İnşaat sektörü için kullanılan bazı diğer tabelalar ise uyarmak için uyarı ve bilgilendirmek için de inşaat veya yapılan iş için bilgilendirici yön tabelalarıdır. TABELA ART reklam hizmetleri %100 müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

İnşaat Tabelası Nasıl Monte Edilir ?

Reklam sektörü olarak şantiye tabelalarının yanı sıra inşaatların girişlerinde kapılarında kullanılan inşaat bilgi ve ruhsat gösterinin üzerinde bulunduğu tabelalar gibi onlarca tabela konusunda müşterilerimize gerekli desteği vermekten çekinmiyoruz.

İnşaat panolarını monte ederken yaklaşık 120 cm eninde ve 175 cm eninde demir karkaslı olması gerekmektedir. Genellikle A4 ölçüsünde yapılır küçük panolar iç mekan ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan foreks malzemenin üzerine bastı şeklinde elde edilebilir. Farklı kalınlık seçenekleri olan foreks malzemesinin en çok kullanılanı 3 mm lik foreks dir. Foresk sert pvc bir maddeden esaslı bir malzemeden oluştuğundan dolayı sert hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

İnşaat tabelası

TOP
Hemen Ara
Whatsapp İletişim