ALÜMİNYUM KUTU HARF

Alüminyum Kutu Harf Tabelası Nedir?

Alüminyum kutu harflerin ön yüzeylerinde 2mm 5754 alaşımlı alüminyum, yan yüzeylerinde 1.5mm 1050 alaşımlı alüminyum sac kullanılır. Harflerin ön yüzey kesimlerini lazerle, yan yüzey şeritlerini giyotin makaslarla yardımıyla kesilir. İstenilen yazı karakterinde kestiğimiz alüminyum kutu harflerin, yan bantlarını elle şekillendirdikten sonra argon kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştirilmektedir.
Kaynak işi biten alüminyum kutu harfler, zımparalanarak boya için hazır hale getirilir. Zımpara işlemi biten alüminyum harfler; elektrostatik toz boya sistemiyle veya akrilik boya ile istenilen renkte boyanır. Boya işlemi bitmiş alüminyum kutu harflere, son olarak ışıklı olması istenmiş ise içerisine su geçirmez parça ledler monte ederek harfin üretim aşamasını bitirmiş oluruz. Bu şekilde aydınlatılmış harflere led gölge ışıklı alüminyum kutu harf eğer ışık kullanılmamış ise alüminyum kutu harf denir.

Alüminyum Kutu Harf Nasıl Monte Edilir?

TABELA ART REKLAM ekibi olarak istenilen ölçülerde hazırlanan alüminyum kutu harf tabelası monte edileceği yerde tabelaya uygun ortam koşulları sağlandıktan sonra monte edilmek üzere vinç yardımıyla tabelanın kendisi gelir ekibimiz tarafından hassas ve ince bir şekilde monte edildikten sonra kurulum işlemi tamamlanır.

TOP
Hemen Ara
Whatsapp İletişim