İÇ VE DIŞ MEKAN DİJİTAL BASKILAR

İç ve Dış Mekân Tabelası Nedir?

İç mekân dijital baskı: iç mekân dijital baskı kapalı alan kullanımlarında tercih edilmektedir. Yapılan baskılar yakından görüleceği için baskının ve tasarımın kaliteli olması gerekir. İç mekân dijital baskılarda baskının kaliteli olması için hazırlanan görsel çalışmasının da kaliteli olması gerekmektedir. Bu nedenle yapılacak çalışmalarda öncelikle tasarım ekibimizden destek almanız sizlere daha iyi hizmet edebilmemizi sağlayacaktır.

Dış mekân dijital baskı: dış mekânlarda tercih edilen bir baskı türüdür. İç mekân baskı ile farklıdır uzaktan bakıldığında tüm detaylar belli olacaktır, iç mekân dijital baskı da ise bu tam tersidir. Dış mekân dijital baskı açık alanlarda kullanılmaktadır. Dış mekân dijital baskılar solvent bazlıdır bu nedenle soğuk ve sıcak suya dayanıklı baskılardır. Dış mekân dijital baskılar uzun ömürlüdür açık alanda her mevsimde kullanılabilir.

İç ve Dış Mekân Tabelası Nasıl Monte Edilir?

TABELA ART REKLAM ekibi olarak istenilen ölçülerde hazırlanan iç veya dış mekân tabelası monte edileceği yerde tabelaya uygun ortam koşulları sağlandıktan sonra ekibimiz tarafından profesyonelce monte edilir ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

TOP
Hemen Ara
Whatsapp İletişim